Spedice

Účetnictví

O nás

Vážím si Vašeho zájmu a rád bych naší firmu představil. Na dopravním trhu působíme od začátku roku 1992. Skutečnost , že jsme byli jednou z prvních soukromých firem podnikajících v tomto oboru a přes všechny nástrahy vznikajícího svobodného podnikatelského prostředí stále včas plníme sliby i závazky, nás snad opravňuje doufat, že naše obchodní politika je správná a hlavně dobře akceptovatelná pro celou řadu stálých obchodních partnerů (JUTA a.s., BN INTERNATIONAL s.r.o, VISPA s.r.o, EKOSERVICE 2000 s.r.o, PRONAX s.r.o, MOCHTOYS…)

Naše společnost Vám zajistí doručení kusových zásilek, jejichž váha se počítá na kila, stejně jako náklady u kterých je hmotnost větší než 25t a rozměry vyžadují režim nadrozměrných přeprav. Kromě dopravních služeb Vám zajistíme i účetní služby, jak jednoduchého tak i podvojného účetnictví

 Pro potřeby zákazníků vždy hledáme optimální logistické řešení. Tím se nám daří nepopulární náklady na dopravu snižovat. Protože používáme moderní telekomunikační metody sledování vozidel a jsme napojeni na několik mezinárodních databank, dokážeme podat informace o zásilkách stejně jako zorganizovat svoz jednotlivých balíků z domova i ze zahraničí. Pokud se rozhodnete použít služeb naší společnosti, budeme Vám k dispozici kdykoli a věřte, že uděláme vše pro Vaši spokojenost.

Firma je zapsána v Obchodním rejstříku, vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 19169

Vojtěch Zídka - jednatel společnosti